O mnie

Psycholog

Jestem psychologiem i specjalizuję się w tematyce seksualności. Wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Gdańskim pogłębiałam podczas studiów podyplomowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii) oraz podczas specjalistycznych szkoleń i konferencji. W 2016 roku ukończyłam kurs podstawowy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.


Od kilku lat w centrum moich zainteresowań, oprócz seksuologii znajdują się również zagadnienia związane z rozwojem dziecka oraz wspieraniem rodziców. W 2018 roku ukończyłam kurs prowadzony przez Agnieszkę Stein i Annę Łagód - Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów. 


W trakcie studiów, zdobywałam doświadczenie zawodowe podczas praktyk w trójmiejskich przedszkolach, Ośrodku Rehabilitacyjno-Readaptacyjnym dla Dzieci i Młodzieży "Monar" oraz w Klinice Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii. 


Przez kilka lat związana byłam ze Stowarzyszeniem Wzajemnej Pomocy "Flandria", gdzie prowadziłam zajęcia z młodzieżą w ramach edukacji seksualnej oraz warsztaty dla rodziców małych dzieci.


Udzielałam wsparcia psychologicznego oraz prowadziłam warsztaty dla podopiecznych Punktu Pośrednictwa Pracy, a także współpracowałam z Instytutem Rozwoju Psychosekualnego z Gdyni.


Od 2018 roku udzielam indywidualnego wsparcia psychologicznego w poradni Enso.


Nieustannie kształcę się we własnym zakresie oraz poszerzam swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach.


WYKSZTAŁCENIE


2019


Warsztat z seksualności kobiecej. Trening seksuologiczny. - Instytut Pozytywnej Seksualności - Agata Loewe i Agnieszka Szeżyńska.


2018


Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów - Bliskie Miejsce; Agnieszka Stein i Anna Łagód


2016
Kurs podstawowy - Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - SOS Sopot


Międzynarodowy Kongres Medyczny "Kobieta i mężczyzna. Zdrowie reprodukcyjne i seksualne.


2015
Kurs szkoleniowy - Pomoc psychologiczna i psychoterapia w leczeniu niepłodności.


Konferencja - Stres i trauma a zdrowie seksualne człowieka.


Warsztat - Różne rodzaje mężczyzn, czyli o funkcjach i dysfunkcjach męskiej seksualności we współczesnej kulturze, społeczeństwie, psychoterapii i medycynie.


Konferencja - Seksualność człowieka - płciowe i seksualne różnorodności.


2014


Konferencja - Wyzwania i codzienność współczesnej seksuologii.


Konferencja - Seksualność człowieka - Dysfunkcje seksualne u kobiet i mężczyzn.


2013
Kurs edukatorów seksualnych - Poradnia "Bliżej Siebie"


Warsztat - Edukacja seksualna młodzieży - Wiesław Sokoluk

 

©2019 by Anna Szreder. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now