Konsultacje seksuologiczne

Przyczyną poszukiwania pomocy psychologa-seksuologa są często konkretne trudności w życiu seksualnym oraz chęć zwiększenia satysfakcji z życia intymnego.


Seksualność to bardzo ważna, a zarazem niezwykle intymna sfera naszego życia, o której trudno się mówi. Lęk przed oceną i niezrozumieniem sprawia, że wiele osób odwleka zgłoszenie się do profesjonalisty.


Warto wiedzieć, że wiele trudności seksuologicznych wymaga niewielkiej interwencji specjalisty, jednak nieleczone, pogłębiają się i nierzadko stają się prawdziwą udręką, nie tylko dla pacjenta, ale również dla jego związku i mają bezpośredni wpływ na ogólne poczucie szczęścia.


Jeśli borykasz się z trudnościami na tle seksuologicznym zachęcam do konsultacji, niezależnie od Twojego wieku, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej czy rodzaju związku, w jakim żyjesz. Bez oceniania i szufladkowania, pomogę Ci znaleźć optymalne rozwiązanie Twoich problemów.


Co warto wiedzieć?


Jako psycholog nie zajmuję się leczeniem farmakologicznym, nie przeprowadzam badań fizykalnych, nie wypisuję recept ani zwolnień lekaskich. 

 

Umów wizytę wygodnie przez Internet

 

Kontakt

  • Facebook
  • Instagram

Dziękujemy za przesłanie!