top of page

Wsparcie w rodzicielstwie

Wychowanie dziecka to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli… ~ Janusz Korczak

Teoretycznie rodzicem stajesz się w dniu narodzin swojego dziecka, a może jeszcze wcześniej. W praktyce rodzicielstwo, to codzienna nauka i ciągła praca. Praca nad sobą, nad własnymi reakcjami, nad relacją z dzieckiem... Praca, która nigdy się nie kończy, bo z każdym dniem ten mały człowiek się zmienia i czyni milowe kroki w rozwoju.


Gdy Twoja rodzina powiększa się o kolejnego małego człowieka, może Ci się wydawać, że już wszystko wiesz. Wtedy okazuje się, że drugie dziecko jest zupełnie inne niż pierwsze, a trzecie zupełnie różne od dwóch pozostałych.


Bycie rodzicem to jedno z najtrudniejszych zadań z jakim przychodzi nam się w życiu zmierzyć. Bo bycie rodzicem to nie tylko, uśmiechy, buziaki i mały stópki. Nierzadko rodzicielstwo, to również wiele łez, frustracji i wątpliwości. Wątpliwości, które zwłaszcza w dobie Internetu i poradników, zamiast się rozwiewać, często pogłębiają.


Jeśli trudno jest Ci cieszyć się rolą rodzica, czujesz się zagubiony/a, sfrustrowany/a i nie możesz "dogadać się" ze swoim dzieckiem zachęcam do konsultacji. Pomogę Ci znaleźć optymalne rozwiązanie Twoich trudności, odzyskać radość z rodzicielstwa i osiągnąć równowagę między potrzebami wszystkich człownków rodziny. 

Umów wizytę wygodnie przez Internet

Kontakt

  • Facebook

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page